Bahco 2047PR-3-4. Offset screwdriver, double-angled, PH-3 + 4, 200 mm
€15.36
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL15668
Manufacturer Nr.
2047PR-3-4
Offset screwdriver, double-angled, PH-3 + 4, 200 mm
Other versions
| item number | type of screw & length |
| WL15667 | PH1 / PH2 & 100 mm |
| WL15668 | PH3 / PH4 & 200 mm |
- Offset screwdriver for Phillips screws, double-angled
- Nickel and chrome plated blade, polypropylene handle
- DIN 5208
Product details
| item number | WL15668 |
| model | 2047PR-3-4 |
| manufacturer | BAHCO |
| manufacturer item number | 2047PR-3-4 |
| length | 200 mm |
| width | 35 mm |
| order unit | piece |
| ESD safe | no |
| VDE | no |
| packaging mass | piece |
| type of screwdriver | allen wrench |
| type of screw | PH3, PH4 |
| tool length | 200 mm |
| Manufacturer Nr. | 2047PR-3-4 |
|---|---|
| Manufacturer | Bahco |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
More from Bahco
-
Bahco BE-8800. Ergo Pozidriv screwdriver with 3-component handle, PZ0 × 60 mm€9.24Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost


