Piergiacomi PG1-1. Screwdriver, Slot 1,5x60, 165 mm
€1.97
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL33157
Manufacturer Nr.
PG1-1
Screwdriver, Slot 1,5x60, 165 mm
Other versions
| item number | type of screw & tool length |
| WL33152 | 2,5 mm & 180 mm |
| WL33155 | 3 mm & 205 mm |
| WL33157 | 1,5 mm & 165 mm |
| WL33159 | 1,8 mm & 165 mm |
| WL33163 | 3 mm & 255 mm |
Product details
| item number | WL33157 |
| model | PG1-1 |
| manufacturer | PIERGIACOMI |
| manufacturer item number | PG1-1 |
| order unit | piece |
| diameter | 2.5 mm |
| packaging mass | piece |
| type of screwdriver | normal screwdrivers |
| type of screw | 1,5 mm |
| VDE | no |
| ESD safe | no |
| tool length | 165 mm |
| blade diameter | 2.5 mm |
| blade length | 60 mm |
| Manufacturer Nr. | PG1-1 |
|---|---|
| Manufacturer | Piergiacomi |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
More from Piergiacomi
-
-
-
OK Piergiacomi PN 2015 D. ESD Snipe nose pliers, serrated/pointed/ro withed, 160 mm€12.60Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Piergiacomi 4A SA. Twezers with sharp and strong tips, 110 mm€3.94Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost