Piergiacomi PG2-2 D. ESD Screwdriver, Phillips PH0 3,0x60, 165 mm
€2.56
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL33168
Manufacturer Nr.
PG2-2 D
ESD Screwdriver, Phillips PH0 3,0x60, 165 mm
Other versions
| item number | type of screw & tool length |
| WL33164 | PH00 & 165 mm |
| WL33168 | PH0 & 165 mm |
Product details
| item number | WL33168 |
| model | PG2-2 D 60x3.0 mm |
| manufacturer | PIERGIACOMI |
| manufacturer item number | PG2-2 D |
| order unit | piece |
| diameter | 3 mm |
| packaging mass | piece |
| type of screwdriver | normal screwdrivers |
| type of screw | PH0 |
| VDE | no |
| ESD safe | yes |
| tool length | 165 mm |
| blade diameter | 3 mm |
| blade length | 60 mm |
| Manufacturer Nr. | PG2-2 D |
|---|---|
| Manufacturer | Piergiacomi |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
More from Piergiacomi
-
Piergiacomi TR 30 58 A. Side cutter, pointed with safety clip, D = 1.6 mm€11.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Piergiacomi PN 2004 D. ESD Flat nose pliers, smooth-/flat, short nose, 146 mm€10.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Piergiacomi PN 5004 D. ESD Flat nose pliers, short/smooth, 146 mm€16.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost