Piergiacomi PG2-2/150. Screwdriver, Phillips PH0 3,0x100, 250 mm
€2.26
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL33175
Manufacturer Nr.
PG2-2/150
Screwdriver, Phillips PH0 3,0x100, 250 mm
Other versions
| item number | type of screw & tool length |
| WL33169 | PH000 & 165 mm |
| WL33171 | PH00 & 180 mm |
| WL33175 | PH0 & 250 mm |
Product details
| item number | WL33175 |
| model | PG2-2/150 |
| manufacturer | PIERGIACOMI |
| manufacturer item number | PG2-2/150 |
| order unit | piece |
| diameter | 3 mm |
| packaging mass | piece |
| type of screwdriver | normal screwdrivers |
| type of screw | PH0 |
| VDE | no |
| ESD safe | no |
| tool length | 250 mm |
| blade diameter | 3 mm |
| blade length | 100 mm |
| Manufacturer Nr. | PG2-2/150 |
|---|---|
| Manufacturer | Piergiacomi |
| Weight | 0.100000 |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
More from Piergiacomi



