SB E 14-5015. Einsatzkästen für Sortimentsboxen, 20,8x5,2x6,3 cm
€1.10
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
SB E 14-5015
Manufacturer Nr.
SB E 14-5015
Einsatzkästen für Sortimentsboxen
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
CP S 6427 B1-6003. Schutzkoffer Pro, 60x40x27,8 cm
€142.91Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
CP 6422 B4-7016. Schutzkoffer Pro, 60x40x22,3 cm
€269.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 20.8 x 5.2 x 6.3 cm |
| Inner dimensions L x W x H | 20 x 4.4 x 5.9 cm |
| Grid size | 1x4 |
| Weight | 84 g |
| Material | ABS |
| Colour | sky blue similar RAL 5015 |
| Manufacturer Nr. | SB E 14-5015 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - 2820 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Auer
-
SC AG 1.5-119 F4. Screw-top jars with comfort handle, White pail, blue lid€3.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
SC AG 1.5-119 F5. Screw-top jars with comfort handle, White pail, dark-grey lid€3.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
SC AG 1.5-119 F3. Screw-top jars with comfort handle, White pail, red lid€3.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
SC AG 1.5-119 F2. Screw-top jars with comfort handle, White pail, yellow lid€3.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










