CP SEDNW 124. PU grooved foam lid insert for CP 124, Protective case 120x40 cm
€28.03
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
CP SEDNW 124
Manufacturer Nr.
CP SEDNW 124
Suitable for: Protective case 120 x 40 cm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€28.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
MB DE 64. Hinged lids for reusable containers, 60x40 cm
€6.47Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
ESD KLT ZP 43. ESD-Zwischenplatten für ESD-KLT-Behälter, 34x25,5 cm
€14.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dimensions L x W x H | 113.5 x 33.6 x 3.5 cm |
| Suitable for | Protective case 120 x 40 cm |
| Colour | anthracite grey |
| Material | PU |
| Weight | 220 g |
| Execution | TEC |
|---|---|
| Manufacturer Nr. | CP SEDNW 124 |
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.220000 |
| Note | Stück auf Palette - |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Auer
-
-
SK V TB 43. Hand trolley Tool boxes, with height adjustment€364.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-









