CP SERP 6422. All-ro with padding suitable for protective cases, Protective case 60x40 cm
€17.45
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
CP SERP 6422
Manufacturer Nr.
CP SERP 6422
Suitable for: Protective case 60 x 40 cm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€17.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Place-on lids for Euro containers DE 43
€2.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
SD 5156. Dust lid RK, RK 51509
€3.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Inner dimensions L x W x H | 50 x 30.5 x 14 cm |
| Comprising | 1 lining 1 floor |
| Suitable for | Protective case 60 x 40 cm |
| Colour | black |
| Material | PE |
| Weight | 209 g |
| Execution | TEC |
|---|---|
| Manufacturer Nr. | CP SERP 6422 |
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.209000 |
| Note | Stück auf Palette - |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Auer
-
SE 200 643212.2. Systemwagen für Eurobehälter 60 x 40 Höhe 200 cm, 71,8x50x201,1 cm€1,391.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
ESD SE 134 64 U.2. ESD-Systemwagen für Eurobehälter 60 x 40 Höhe 134 cm, 71,8x50x134,6 cm€1,015.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
ESD SE 134 6475.2. ESD-Systemwagen für Eurobehälter 60 x 40 Höhe 134 cm, 71,8x50x134,6 cm€1,145.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
SE 200 644232.2. Systemwagen für Eurobehälter 60 x 40 Höhe 200 cm, 71,8x50x201,1 cm€1,076.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










