Techspray 2306-50. Schaumstofftupfer, 12,7 mm, 50 Stück
€11.49
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL25133
Manufacturer Nr.
2306-50
Schaumstofftupfer, 12,7 mm, 50 Stück
Frequently Bought Together
-
This Item:
€11.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Licefa 8900050. Rollboy Single 340/40 ESD, 12 Schubladen, mit Arbeitsmatte schwarz, 318 x 365 x 806 mm
€712.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Vomm 9724. Pinzette spitz, rostfrei
€6.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• Polyurethanschaum heißversiegelt, B = 12,7 mm
• Stäbchen biegsam/antistat., L=127 mm
• VE: 50 Stück
• Stäbchen biegsam/antistat., L=127 mm
• VE: 50 Stück
| Länge | 127 mm |
| Breite | 12,7 mm |
| Höhe | 9,52 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 50 Stück |
| Manufacturer Nr. | 2306-50 |
|---|---|
| Manufacturer | Techspray |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | TECHSPRAY ITW Saffierlaan 5 NL-2132 Hoofddorp www.techsprayeu.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Techspray













