Hans Kolb 10003018-0001. ESD lid for bar container (48-50-TSCD), black
€3.77
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL68486
Manufacturer Nr.
10003018-0001
ESD lid for bar container (48-50-TSCD), black
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
WEZ 1004215. ESD double slot wall 300, 255x22x345mm, with floor stop type 022, non-reinforced, black
€37.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Warmbier 4470.1.43. PU foam, soft, black, napped, 353x253x20 mm
€3.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- Container for production, storage, shipping
- 165 x 24 x 325 mm
Product details
| item number | WL68486 |
| model | 48-50-TSCD |
| manufacturer | HANS KOLB |
| manufacturer item number | 10003018-0001 |
| order unit | piece |
| colour manufacturer | black |
| Inner length | 580 mm |
| inside width | 375 mm |
| inside height | 60 mm |
| material | Cardboard, ESD coating |
| material | cardboard |
| ESD safe | yes |
| Manufacturer Nr. | 10003018-0001 |
|---|---|
| Manufacturer | Hans Kolb |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | HANS KOLB Dr.-Lauter-Strasse 2 DE-87700 Memmingen www.kolb-wellpappe.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought






-119-4590.jpg?width=240&height=300&store=en&image-type=small_image)



