1A Tapes 5414.17.1025-LSM. WT-5414 Antirutschband gelb/schw. anpass 25mmx6m
€12.44
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71563
Manufacturer Nr.
5414.17.1025-LSM
WT-5414 Antirutschband gelb/schw. anpass 25mmx6m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€12.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5125.10.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband dunkelblau 50mm x 10m
€17.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5126.08.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt weiß 50mm x 10m
€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5414 Antirutschband formanpassungsfähig gelb/schwarz
• linksweisend
• 25mm x 6m
• linksweisend
• 25mm x 6m
| Länge | 25 mm |
| Breite | 6 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5414 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5414.17.1025-LSM |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1ATapes 5125.25.050-10. WT-5125 Gro with marking tape pink 50mmx10m€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5125.12.050-10. WT-5125 Floor marking tape orange 50mmx10m€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5125.15.050-10. WT-5125 Gro with marking tape light green 50mmx10m€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











