1A Tapes 5561.17.100-REKB. WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz rechtsweisend 100mm x 50m
€41.85
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71573
Manufacturer Nr.
5561.17.100-REKB
WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz rechtsweisend 100mm x 50m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€41.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5845.07.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung schwarz 50mmx12,5m
€29.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5125.15.050-10. WT-5125 Gro with marking tape light green 50mmx10m
€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz
• rechtsweisend
• 100mm x 50m
• rechtsweisend
• 100mm x 50m
| Länge | 100 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5561 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5561.17.100-REKB |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1ATapes 5229.01.075-15. WT-5229 PET floor marking tape red 75mmx15m€43.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5229.01.050-15. WT-5229 PET floor marking tape red 50mmx15m€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5229.02.050-15. WT-5229 PET floor marking tape green 50mmx15m€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











