1A Tapes 5110.01.071. WT-5110 Lagerplatzkennz. rot Längsstück 50mm (L: 100mm), VPE 25 Stück
€12.52
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71477
Manufacturer Nr.
5110.01.071
WT-5110 Lagerplatzkennz. rot Längsstück 50mm (L: 100mm), VPE 25 Stück
Frequently Bought Together
-
This Item:
€12.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5124.08.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen weiß 50mm x 10m
€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5229.18.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband rot/weiß 75mm x 15m
€54.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5110 Lagerplatzkennzeichnung rot Längsstück
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 100mm
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 100mm
| Länge | 100 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 25 Stück |
| Produktserie | 5110 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5110.01.071 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Red |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5845.07.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung schwarz 50mmx12,5m€29.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5845.04.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung gelb 75mmx12,5m€47.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5845.08.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung weiß 50mmx12,5m€31.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5845.08.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung weiß 75mmx12,5m€43.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










