1A Tapes 5845.07.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung schwarz 50mmx12,5m
€29.09
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71580
Manufacturer Nr.
5845.07.050-12
WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung schwarz 50mmx12,5m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€29.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5125.21.050-10-LI. WT-5125 Gro with marking tape blue/white left pointing 50mmx10m
€37.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5229.10.050-15. WT-5229 PET floor marking tape blue 50mmx15m
€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung schwarz
• 50mm x 12,5m
• Rutschgruppe R11
*bitte beachten Sie, bei Verwendung im Außenbereich ist ein Primer erforderlich*
• 50mm x 12,5m
• Rutschgruppe R11
*bitte beachten Sie, bei Verwendung im Außenbereich ist ein Primer erforderlich*
| Länge | 12500 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5845 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5845.07.050-12 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5125.25.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband pink 50mm x 10m€17.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.18.BF075-10-LI. WT-5125BF Warnband rot/weiß bedruckt linksw. 75mm x 10m€28.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.18.BF050-10-LI. WT-5125BF Warnband rot/weiß bedruckt linksw. 50mm x 10m€18.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











