1A Tapes 5561.17.050-REKB. WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz rechtsweisend 50mm x 50m
€23.53
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71569
Manufacturer Nr.
5561.17.050-REKB
WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz rechtsweisend 50mm x 50m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€23.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.04.071. WT-5110 Lagerplatzkennz. gelb Längsstück 50mm (L: 100mm), VPE 25 Stück
€12.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5126.04.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt gelb 50mm x 10m
€18.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz
• rechtsweisend
• 50mm x 50m
• rechtsweisend
• 50mm x 50m
| Länge | 50 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5561 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5561.17.050-REKB |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










