CP S 5422 B4-6003. Schutzkoffer Pro Trolley, 55x40x22,3 cm
AUER
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€455.86
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
CP S 5422 B4-6003
Hersteller-Nr.
CP S 5422 B4-6003
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.CP S 5422 B4-6003
UrsprungslandGermany
ZustandNew
Article
CP S 5422 B4-6003
Schutzkoffer Pro Trolley
Frequently Bought Together
-
This Item:
€455.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
SB 353 B7. Assortment box loaded 35x29.5 cm
€24.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
CP SG 6427 B1-7016. Schutzkoffer Pro, 60x40x27,8 cm
€168.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 55 x 40 x 22.3 cm |
| Inner dimensions L x W x H | 45.1 x 32.7 x 17.4 cm |
| Design | with 4 castors and a telescopic handle |
| Lid+bottom depth | 8.4 + 9 cm |
| Stacking height | 22 cm |
| Weight | 6.35 kg |
| Volume | 27 liter |
| Lock | with 2 keyed alike locks |
| Number of handles | 2 handles |
| Handle design | 1 handle on long side, 1 handle on front |
| Loading | Laptop insert 15″ with lid panel belt red |
| Material | PP |
| Colour | olive green similar RAL 6003 |
| Manufacturer Nr. | CP S 5422 B4-6003 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - 40 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










