Aventics 0822010524 (KHZ-DA-020-0025-O) Kurzhubzylinder, Serie KHZ
€44.83
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822010524
Manufacturer Nr.
0822010524
Aventics 0822010524 (KHZ-DA-020-0025-O) Kurzhubzylinder, Serie KHZ
Frequently Bought Together
-
This Item:
€44.83Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822010576 (KHZ-DA-063-0040-O) Kurzhubzylinder, Serie KHZ
€122.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822010865 (KHZ-DA-050-0030-M-NR) Kurzhubzylinder, Serie KHZ
€176.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | M5 |
| Hub | 25 mm |
| Kolbendurchmesser | 20 mm |
| Kolbenstangengewinde | M5 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | KHZ-DA-020-0025-O |
| Manufacturer Nr. | 0822010524 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.140000 |
| HS-Code | 84129080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0821301502 (NL4-LBS-G012-SSS-ON) Normal-Nebelöler, Serie NL4-LBS€162.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0821301442 (NL2-LBS-G038-SSS-ON) Normal-Nebelöler, Serie NL2-LBS€121.25Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0821301501 (NL4-LBS-G012-PBS-ON) Normal-Nebelöler, Serie NL4-LBS€102.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0821301500 (NL4-LBS-G012-PNB-ON) Normal-Nebelöler, Serie NL4-LBS€82.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost




