Aventics 0821301502 (NL4-LBS-G012-SSS-ON) Normal-Nebelöler, Serie NL4-LBS
€188.34
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821301502
Manufacturer Nr.
0821301502
Aventics 0821301502 (NL4-LBS-G012-SSS-ON) Normal-Nebelöler, Serie NL4-LBS
Frequently Bought Together
-
This Item:
€188.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300238 (NL4-FRE-G012-GAU-100-SSS-AO-05) Filter-Druckregelventil, Serie NL4-FRE
€460.30Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300554 (NL4-ACT-G012-GAU-100-PBS-AO-05) Wartungseinheit, 3-teilig, Serie NL4-ACT
€418.70Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Nenndurchfluss Qn | 6000 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | NL4-LBS-G012-SSS-ON |
| Manufacturer Nr. | 0821301502 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.300000 |
| HS-Code | 84811005 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










