Aventics R412004780 (TU1-S-PUR-016-0250-BK-0025) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
€7.55
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412004780
Manufacturer Nr.
R412004780
Aventics R412004780 (TU1-S-PUR-016-0250-BK-0025) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
Aventics R412004780 (TU1-S-PUR-016-0250-BK-0025) Druckluftschlauch, Serie TU1-S is available to buy in increments of 25
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004155 (TU1-S-TEF-012-0100-TR-0100) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
€24.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820712023 (TU1-S-PUR-008-0115-RD-0025) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
€2.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | TU1-S-PUR-016-0250-BK-0025 |
| Manufacturer Nr. | R412004780 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










