Aventics R412004778 (TU1-S-PUR-014-0200-BK-0025) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
€6.49
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412004778
Manufacturer Nr.
R412004778
Aventics R412004778 (TU1-S-PUR-014-0200-BK-0025) Druckluftschlauch, Serie TU1-S
Aventics R412004778 (TU1-S-PUR-014-0200-BK-0025) Druckluftschlauch, Serie TU1-S is available to buy in increments of 25
Frequently Bought Together
-
This Item:
€6.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007792 (TU1-A-PUR-003-0055-BK-0050) Druckluftschlauch, Serie TU1-A
€1.25Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007829 (TU1-E-PUR-008-0115-NT-0500) Druckluftschlauch, Serie TU1-E
€2.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | TU1-S-PUR-014-0200-BK-0025 |
| Manufacturer Nr. | R412004778 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought








