Aventics R412018752 (MSS-ITS-160/200-MET-FPM) Modulares Dichtungssystem
€188.06
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412018752
Manufacturer Nr.
R412018752
Aventics R412018752 (MSS-ITS-160/200-MET-FPM) Modulares Dichtungssystem
Frequently Bought Together
-
This Item:
€188.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0496400518 (MSS-050/063 METAL/NBR) Modulares Dichtungssystem
€97.30Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0496401700 (MSS-032 PTFE/FKM) Modulares Dichtungssystem
€112.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 150 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| Kolbendurchmesser | mm |
| SAP-Kurztext | MSS-ITS-160/200-MET-FPM |
| Manufacturer Nr. | R412018752 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought

