Aventics 0821304018 (Impulse meter ) Pneumatischer Summenzähler
€163.76
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821304018
Manufacturer Nr.
0821304018
Aventics 0821304018 (Impulse meter ) Pneumatischer Summenzähler
Frequently Bought Together
-
This Item:
€163.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5340053000 (Non-Return Valvee ZZ99-G012-G01) Entsperrbares Rückschlagventil, Serie NR02
€131.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412024753 (CC02-SL-G038-DA10-1_2) Drosselrückschlagventil, Edelstahl, Serie CC02-SL
€185.54Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Anschluss Eingang | M5 |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | IMPULSE METER . |
| Manufacturer Nr. | 0821304018 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.140000 |
| HS-Code | 90291000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










