Aventics 0822010512 (KHZ-DA-016-0015-O) Kurzhubzylinder, Serie KHZ
€48.06
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822010512
Manufacturer Nr.
0822010512
Aventics 0822010512 (KHZ-DA-016-0015-O) Kurzhubzylinder, Serie KHZ
Frequently Bought Together
-
This Item:
€48.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822010845 (KHZ-DA-032-0030-M-NR) Kurzhubzylinder, Serie KHZ
€147.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822010817 (KHZ-DA-016-0050-M-NR) Kurzhubzylinder, Serie KHZ
€117.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | M5 |
| Hub | 15 mm |
| Kolbendurchmesser | 16 mm |
| Kolbenstangengewinde | M5 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | KHZ-DA-016-0015-O |
| Manufacturer Nr. | 0822010512 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.090000 |
| HS-Code | 84129080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought





