Aventics 0822010694 (KHZ-DA-100-0025-M) Kurzhubzylinder, Serie KHZ
€255.59
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822010694
Manufacturer Nr.
0822010694
Aventics 0822010694 (KHZ-DA-100-0025-M) Kurzhubzylinder, Serie KHZ
Frequently Bought Together
-
This Item:
€255.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R402005833 (KHZ-DA-100-0025-O) Kurzhubzylinder, Serie KHZ
€253.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822010762 (KHZ-DA-050-0015-O-NR) Kurzhubzylinder, Serie KHZ
€199.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Hub | 25 mm |
| Kolbendurchmesser | 100 mm |
| Kolbenstangengewinde | M12 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.6 bar |
| SAP-Kurztext | KHZ-DA-100-0025-M |
| Manufacturer Nr. | 0822010694 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 2.700000 |
| HS-Code | 84129080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought






