Aventics 0822010836 (KHZ-DA-025-0040-M-NR) Kurzhubzylinder, Serie KHZ
€131.41
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822010836
Manufacturer Nr.
0822010836
Aventics 0822010836 (KHZ-DA-025-0040-M-NR) Kurzhubzylinder, Serie KHZ
Frequently Bought Together
-
This Item:
€131.41Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822010835 (KHZ-DA-025-0030-M-NR) Kurzhubzylinder, Serie KHZ
€126.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822010746 (KHZ-DA-032-0040-O-NR) Kurzhubzylinder, Serie KHZ
€184.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 40 mm |
| Kolbendurchmesser | 25 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | KHZ-DA-025-0040-M-NR |
| Manufacturer Nr. | 0822010836 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.350000 |
| HS-Code | 84129080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought




