Aventics 0822245401 (TRB-DA-100-0050-0-2-1-1-3-1-BA) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie TRB
€488.21
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822245401
Manufacturer Nr.
0822245401
Aventics 0822245401 (TRB-DA-100-0050-0-2-1-1-3-1-BA) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie TRB
Frequently Bought Together
-
This Item:
€488.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480177047 (TRB-DA-063-0030-1-2-2-1-1-1-BA) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie TRB- inch
€249.18Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822242407 (TRB-DA-050-0250-0-2-1-1-3-1-BA) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie TRB
€257.25Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Hub | 50 mm |
| Kolbendurchmesser | 100 mm |
| Kolbenstangengewinde | M20x1,5 |
| Umgebungstemperatur max. | 150 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | TRB-DA-100-0050-0-2-1-1-3-1-BAS |
| Manufacturer Nr. | 0822245401 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 4.400000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought



