Aventics 0822340601 (TRB-DA-032-0050-0-1-2-1-1-1-BA) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie TRB
€150.50
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822340601
Manufacturer Nr.
0822340601
Aventics 0822340601 (TRB-DA-032-0050-0-1-2-1-1-1-BA) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie TRB
Frequently Bought Together
-
This Item:
€150.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480177381 (TRB-DA-125-0120-1-2-2-3-1-1-BA) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie TRB- inch
€1,012.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412013660 (TRB-DA-040-0200-0-2-2-1-3-1-BA) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie TRB
€224.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 50 mm |
| Kolbendurchmesser | 32 mm |
| Kolbenstangengewinde | M10x1,25 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | TRB-DA-032-0050-0-1-2-1-1-1-BAS |
| Manufacturer Nr. | 0822340601 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.550000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought




