Aventics 0822345007 (TRB-DA-100-0200-0-2-2-1-1-1-BA) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie TRB
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€454.84
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-0822345007
Manufacturer no.
0822345007
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.0822345007
Customs tariff number84123100
ConditionNew
Article
AVE-0822345007
Aventics 0822345007 (TRB-DA-100-0200-0-2-2-1-1-1-BA) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie TRB
Frequently Bought Together
-
This Item:
€454.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480176961 (TRB-DA-050-0030-1-2-2-3-1-1-BA) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie TRB- inch
€268.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822343507 (TRB-DA-063-0200-0-2-2-3-1-1-BA) Zugankerzylinder ISO 15552, Serie TRB
€355.30Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Hub | 200 mm |
| Kolbendurchmesser | 100 mm |
| Kolbenstangengewinde | M20x1,5 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | TRB-DA-100-0200-0-2-2-1-1-1-BAS |
| Manufacturer Nr. | 0822345007 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 4.900000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought



