Aventics 0822406921 (SWN-SA-16-010-M22X1,5) Einschraubzylinder, Serie SWN
€45.89
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822406921
Manufacturer Nr.
0822406921
Aventics 0822406921 (SWN-SA-16-010-M22X1,5) Einschraubzylinder, Serie SWN
Frequently Bought Together
-
This Item:
€45.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1321002000 (ICM-DA-010-0025-0) Minizylinder, Serie ICM
€67.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1332010000 (ICM-DA-020-0100-M) Minizylinder, Serie ICM
€120.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Hub | 10 mm |
| Kolbendurchmesser | 16 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | einfachwirkend, drucklos eingefahren |
| Betriebsdruck max. | 7 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | SWN-SA-16-010-M22X1,5 |
| Manufacturer Nr. | 0822406921 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.085000 |
| HS-Code | 84129080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought



