Aventics 0822419122 (BRB-123-085-SB) Rollbalgzylinder, Serie BRB
€180.40
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822419122
Manufacturer Nr.
0822419122
Aventics 0822419122 (BRB-123-085-SB) Rollbalgzylinder, Serie BRB
Frequently Bought Together
-
This Item:
€180.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010211 (BCE-325-086-SB) Serie BCP
€766.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412019469 (BCC-178-160-TB) Serie BCC
€250.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Hub | 85 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 90 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Wirkprinzip | einfachwirkend, drucklos eingefahren |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.9 bar |
| SAP-Kurztext | BRB-123-085-SB |
| Manufacturer Nr. | 0822419122 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.600000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









