Aventics 1321005000 (ICM-DA-010-0050-0) Minizylinder, Serie ICM
€73.76
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1321005000
Manufacturer Nr.
1321005000
Aventics 1321005000 (ICM-DA-010-0050-0) Minizylinder, Serie ICM
Frequently Bought Together
-
This Item:
€73.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1321601000 (ICM-DA-016-0012-0) Minizylinder, Serie ICM
€69.54Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1331610000 (ICM-DA-016-0100-M) Minizylinder, Serie ICM
€110.60Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | M5 |
| Hub | 50 mm |
| Kolbendurchmesser | 10 mm |
| Kolbenstangengewinde | M4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | ICM-DA-010-0050-0 |
| Manufacturer Nr. | 1321005000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.040000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought

