Aventics 1823351018 (CP1-S-NW10-G012-EX) Kupplungsstecker, Serie CP1
€9.22
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823351018
Manufacturer Nr.
1823351018
Aventics 1823351018 (CP1-S-NW10-G012-EX) Kupplungsstecker, Serie CP1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€9.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823376034 (CP1-S-NW7,8-G014-EX) Verschlusskupplung, Serie CP1
€32.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007574 (Connection SOCKET ) Multikupplung, Serie CP1
€142.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Nenndurchfluss Qn | l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 90 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | CP1-S-NW10-G012-EX |
| Manufacturer Nr. | 1823351018 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.075000 |
| HS-Code | 85361010 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










