Aventics 1823391628 (QR2-S-REE-DA04-DA06) Serie QR2-S Standard
€3.06
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823391628
Manufacturer Nr.
1823391628
Aventics 1823391628 (QR2-S-REE-DA04-DA06) Serie QR2-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000096 (QR1-S-RLT-D014-1032) Serie QR1-S Standard
€11.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000199 (QR1-S-RVI-D038-N014) Serie QR1-S Standard
€13.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 4 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-S-REE-DA04-DA06 |
| Manufacturer Nr. | 1823391628 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.010000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










