Aventics 1820209020 (SEAL RING 13,2X19X4,5-POLYAMID) Dichtring
€0.63
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1820209020
Manufacturer Nr.
1820209020
Aventics 1820209020 (SEAL RING 13,2X19X4,5-POLYAMID) Dichtring
Frequently Bought Together
-
This Item:
€0.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823390044 (BRANCH PIECE 01-FEVR) Kreuzanschluss
€23.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820209014 (SEAL RING 13,4X17,9X2-PVCRIGID) Dichtring
€0.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 15 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | SEAL RING 13,2X19X4,5-POLYAMID |
| Manufacturer Nr. | 1820209020 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.001000 |
| HS-Code | 39269097 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










