Aventics 1834484104 (EQUIPMENT SOCKET FORM B W/LED ) Leitungsdose, Serie CN1
€16.59
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1834484104
Manufacturer Nr.
1834484104
Aventics 1834484104 (EQUIPMENT SOCKET FORM B W/LED ) Leitungsdose, Serie CN1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€16.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010716 (PM1-M3-G014-V09-000-M12X1-NONE) Druckschalter, Serie PM1
€154.47Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412011213 (MS01-08-5/2XX-SR-D6X1-PA-GF) Serie MS01
€3,927.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| SAP-Kurztext | EQUIPMENT SOCKET FORM B W/LED 24V DI |
| Manufacturer Nr. | 1834484104 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.025000 |
| HS-Code | 85369010 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









