Aventics 1834484163 (CN1-FORM_A-2+E-5,00M-YE) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
€33.26
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1834484163
Manufacturer Nr.
1834484163
Aventics 1834484163 (CN1-FORM_A-2+E-5,00M-YE) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€33.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R402003771 (CN2-5-POL-M12X1-PL) Datenstecker, Serie CN2
€133.70Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412025668 (CB1-RPC-063-ST6) Sensorbefestigung, Serie CB1
€16.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 5 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CN1-FORM_A-2+E-5,00M-YE |
| Manufacturer Nr. | 1834484163 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.330000 |
| HS-Code | 85366930 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










