Aventics 1834484165 (CN1-FORM_A-2+E-5,00M-RD) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
€39.40
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1834484165
Manufacturer Nr.
1834484165
Aventics 1834484165 (CN1-FORM_A-2+E-5,00M-RD) Leitungsdose mit Kabel, Serie CN1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€39.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1834484048 (CN1-FORM_A-M16X1,5-2+E) Leitungsdose, Serie CN1
€5.25Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1827020057 (CB1-TRB-050-063-RB1) Sensorbefestigung, Serie CB1
€8.78Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 5 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CN1-FORM_A-2+E-5,00M-RD |
| Manufacturer Nr. | 1834484165 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.320000 |
| HS-Code | 85366930 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










