Aventics R412007402 (Throttle Check VLV ) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
€24.02
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007402
Manufacturer Nr.
R412007402
Aventics R412007402 (Throttle Check VLV ) Drosselrückschlagventil, Serie CC04
Frequently Bought Together
-
This Item:
€24.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005461 (QR1-ASG-G014-DA06) Serie QR1-ASG
€21.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821200008 (Throttle Check VLV NG4 (G1/8) ) Serie CC01
€27.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 10 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | THROTTLE CHECK VLV . |
| Manufacturer Nr. | R412007402 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.060000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought








