Aventics R412007876 (SCHALLDAEMPFER G012) Schalldämpfer, Serie SI1
€11.56
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007876
Manufacturer Nr.
R412007876
Aventics R412007876 (SCHALLDAEMPFER G012) Schalldämpfer, Serie SI1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€11.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1827000006 (Silencer M5) Schalldämpfer, Serie SI1
€2.25Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412000593 (Silencer PUSHIN DMR10) Schalldämpfer, Serie SI1
€5.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Nenndurchfluss Qn | l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | SCHALLDAEMPFER G012 |
| Manufacturer Nr. | R412007876 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.011000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought








