Aventics R412010721 (PM1-M3-F001-002-015-DINA-NONE) Druckschalter, Serie PM1
€150.48
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412010721
Manufacturer Nr.
R412010721
Aventics R412010721 (PM1-M3-F001-002-015-DINA-NONE) Druckschalter, Serie PM1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€150.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010782 (PE5-PN-G014-000-120-M12) Drucksensor, Serie PE5
€222.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010714 (PM1-M3-F001-V09-000-DINA-CON) Druckschalter, Serie PM1
€148.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | CNOMO |
| Elektrische Schnittstelle | ISO 4400, Form A |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | PM1-M3-F001-002-015-DINA-NONE |
| Manufacturer Nr. | R412010721 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.210000 |
| HS-Code | 85365080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









