Aventics R412014235 (PRA-DA-032-0250-0-2-2-1-3-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA
€169.40
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412014235
Manufacturer Nr.
R412014235
Aventics R412014235 (PRA-DA-032-0250-0-2-2-1-3-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA
Frequently Bought Together
-
This Item:
€169.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822123003 (PRA-DA-063-0080-0-2-2-1-1-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA
€191.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412014247 (PRA-DA-040-0250-0-2-2-1-3-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA
€193.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 250 mm |
| Kolbendurchmesser | 32 mm |
| Kolbenstangengewinde | M10x1,25 |
| Umgebungstemperatur max. | 120 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | PRA-DA-032-0250-0-2-2-1-3-1-BAS |
| Manufacturer Nr. | R412014235 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.100000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought

