Aventics R414000188 (BCC-125-075-DB) Serie BCC
€172.84
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R414000188
Manufacturer Nr.
R414000188
Aventics R414000188 (BCC-125-075-DB) Serie BCC
Frequently Bought Together
-
This Item:
€172.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2999699610 (BCR-950-122-SB) Serie BCR
€4,430.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412020601 (BCC-230-205-TB) Serie BCC
€349.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Hub | 75 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 90 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Wirkprinzip | einfachwirkend, drucklos eingefahren |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | BCC-125-075-DB |
| Manufacturer Nr. | R414000188 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.900000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










