Aventics R419500464 (CABLE CON-DSUB25-90-PUR-05) Multipolstecker D-Sub (25-polig)
€206.66
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R419500464
Manufacturer Nr.
R419500464
Aventics R419500464 (CABLE CON-DSUB25-90-PUR-05) Multipolstecker D-Sub (25-polig)
Frequently Bought Together
-
This Item:
€206.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412022352 (CABLE CON-DSUB25-90-PVC-15) Multipolstecker D-Sub (25-polig)
€232.74Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412020637 (CABLE CON-DSUB25-90-MALE-1&) Verbindungskabel mit Stecker und Buchse
€131.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 5 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CABLE CON-DSUB25-90-PUR-05 |
| Manufacturer Nr. | R419500464 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.800000 |
| HS-Code | 85444995 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought








