Aventics R419500467 (CABLE CON-DSUB44-180-PVC-05) Multipolstecker (44-polig)
€229.10
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R419500467
Manufacturer Nr.
R419500467
Aventics R419500467 (CABLE CON-DSUB44-180-PVC-05) Multipolstecker (44-polig)
Frequently Bought Together
-
This Item:
€229.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412020632 (CABLE CON-DSUB25-90-MALE-9&) Verbindungskabel
€131.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0493871009 (CONNECTOR CABLE CL03 5M 8-VALV) Verbindungskabel mit Stecker und Buchse
€317.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 5 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CABLE CON-DSUB44-180-PVC-05 |
| Manufacturer Nr. | R419500467 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.000000 |
| HS-Code | 85444995 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought







