Aventics R480148011 (PRA-DA-100-0025-0-2-1-1-3-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA
€342.89
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R480148011
Manufacturer Nr.
R480148011
Aventics R480148011 (PRA-DA-100-0025-0-2-1-1-3-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA
Frequently Bought Together
-
This Item:
€342.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480148988 (PRA-DA-063-0400-0-1-2-1-1-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA
€188.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480176348 (PRA-DA-050-0030-1-2-2-3-1-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA - inch
€190.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Hub | 25 mm |
| Kolbendurchmesser | 100 mm |
| Kolbenstangengewinde | M20x1,5 |
| Umgebungstemperatur max. | 150 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | PRA-DA-100-0025-0-2-1-1-3-1-BAS |
| Manufacturer Nr. | R480148011 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 4.500000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought



