Aventics 7471325104 (C12PN D125 H150 4212 311 00 2 ) Zugankerzylinder, CNOMO NFE 49-001, Serie C12
€879.89
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-7471325104
Manufacturer Nr.
7471325104
Aventics 7471325104 (C12PN D125 H150 4212 311 00 2 ) Zugankerzylinder, CNOMO NFE 49-001, Serie C12
Frequently Bought Together
-
This Item:
€879.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 7471323908 (C12PNF D80 H400 4223 311 00 00) Zugankerzylinder, CNOMO NFE 49-001, Serie C12
€809.94Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 7472406567 (C12PNF D160 H400 422 311 00 2 ) Zugankerzylinder, CNOMO NFE 49-001, Serie C12
€1,772.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Hub | 150 mm |
| Kolbendurchmesser | 125 mm |
| Kolbenstangengewinde | M27x2 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | C12PN D125 H150 4212 311 00 2 2 |
| Manufacturer Nr. | 7471325104 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought


