Aventics 7471326094 (C12PNF D40 H350 4222 311 00 2 ) Zugankerzylinder, CNOMO NFE 49-001, Serie C12
€372.26
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-7471326094
Manufacturer Nr.
7471326094
Aventics 7471326094 (C12PNF D40 H350 4222 311 00 2 ) Zugankerzylinder, CNOMO NFE 49-001, Serie C12
Frequently Bought Together
-
This Item:
€372.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 7472402181 (C12PNF D32 H25 4223 311 00 00 ) Zugankerzylinder, CNOMO NFE 49-001, Serie C12
€364.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R422702877 (C12PNF D40 H250 4222 311 00 2 ) Zugankerzylinder, CNOMO NFE 49-001, Serie C12
€358.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Hub | 350 mm |
| Kolbendurchmesser | 40 mm |
| Kolbenstangengewinde | M16x1,5 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | C12PNF D40 H350 4222 311 00 2 2 |
| Manufacturer Nr. | 7471326094 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought



