Aventics R422709968 (C12PNF D100 H500 4222 311 00 2) Zugankerzylinder, CNOMO NFE 49-001, Serie C12
€968.18
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R422709968
Manufacturer Nr.
R422709968
Aventics R422709968 (C12PNF D100 H500 4222 311 00 2) Zugankerzylinder, CNOMO NFE 49-001, Serie C12
Frequently Bought Together
-
This Item:
€968.18Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 7472022042 (C12PNF D40 H75 4223 311 00 00 ) Zugankerzylinder, CNOMO NFE 49-001, Serie C12
€434.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R422715101 (C12P-200-100-22201MA1100G000MM) Zugankerzylinder, CNOMO NFE 49-001, Serie C12
€2,243.47Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | pneumatisch |
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Hub | 500 mm |
| Kolbendurchmesser | 100 mm |
| Kolbenstangengewinde | M27x2 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | C12PNF D100 H500 4222 311 00 2 2 |
| Manufacturer Nr. | R422709968 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought


