1A Tapes 5126.01.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt rot 50mm x 10m
€16.87
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71525
Manufacturer Nr.
5126.01.050-10
WT-5126 Bodenmarkierungspunkt rot 50mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5111.01.121. WT-5111 Piktogramm PVC Fußabdruck 297mmx110mm Paar rot
€23.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5229.10.050-15. WT-5229 PET floor marking tape blue 50mmx15m
€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5126 Bodenmarkierungspunkt rot
• 50mm x 10m
• auf Rollen
• Punktabstand 130mm
• 50mm x 10m
• auf Rollen
• Punktabstand 130mm
| Länge | 50 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5126 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5126.01.050-10 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Red |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










