Luxo FLL028673. Arbeitsplatzleuchte symmetrisch, L=1040 mm, weiß
€255.00
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL25783
Manufacturer Nr.
FLL028673
Arbeitsplatzleuchte symmetrisch, L=1040 mm, weiß
Frequently Bought Together
-
This Item:
€255.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Eschenbach 156512. Illuminated Standmagnifier scribolux, 2.8x, 7 dpt., D=100x75 mm
€115.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Starlight 100-008295. Workplace lamp PL300-A PW, pure white, 6,000 K
€403.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• mit elektronischem Vorschaltgerät
• Abmessungen Kopf: H x B x T = 105 x 355 x 60 mm
• inkl. AH-Befestigung
• Abmessungen Kopf: H x B x T = 105 x 355 x 60 mm
• inkl. AH-Befestigung
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Leuchten- oder Lupentyp | Arbeitsplatzleuchte |
| Armlänge | 1040 mm |
| Gehäusefarbe | weiss |
| Länge Kabel | 1,8 m |
| Leuchtmittel | Leuchtmittel (1 x 24 W) |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | FLL028673 |
|---|---|
| Manufacturer | Luxo |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | VISION Engineering Ltd., Anton-Pendele-Straße 3 DE-82275 Emmering www.visioneng.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










