Aventics 0822062529 (GPC-DA-020-0150-E-BB) Führungszylinder, Serie GPC-E
€944.20
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822062529
Manufacturer Nr.
0822062529
Aventics 0822062529 (GPC-DA-020-0150-E-BB) Führungszylinder, Serie GPC-E
Frequently Bought Together
-
This Item:
€944.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822067005 (GPC-DA-063-0160-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€943.61Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822063107 (GPC-DA-025-0025-BV-BB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€534.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | hydraulisch |
| Druckluftanschluss | M5 |
| Hub | 150 mm |
| Kolbendurchmesser | 20 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 65 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | GPC-DA-020-0150-E-BB |
| Manufacturer Nr. | 0822062529 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.800000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










